Bedrijven in antiekwinkels en -veilingen in Flevoland
De Klare Lijn
Antiekwinkels en -veilingen -
de Klare Lijn
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kleine Karseboom
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kleine Zoete Inval
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kluizenaar
Antiekwinkels en -veilingen -
De Koffer Grenen Antieke Meubelen
Antiekwinkels en -veilingen -
De Koperwiek
Antiekwinkels en -veilingen -
De Korte's Kuriosa
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kroon Antiek en Interieur
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kunst Kringloop
Antiekwinkels en -veilingen -
De Kunstboer
Antiekwinkels en -veilingen -
De Lange IJzeren Brug
Antiekwinkels en -veilingen -
De Lange Slaif
Antiekwinkels en -veilingen -
De Leeuw van Wedde
Antiekwinkels en -veilingen -
De Lochte Antiek
Meubelmakerij en de restauratie en verkoop van antieke meubelen. -
De Lokeend
Antiekwinkels en -veilingen -
De Lollepot
Antiekwinkels en -veilingen -
De Loods Nr. 59
Antiekwinkels en -veilingen -
De Looze
Antiekwinkels en -veilingen -
De Mengelmoes
Detailhandel in koffie en thee